פלטפוט בילדים – מהן דרכי הטיפול הנכונות?

בתור הורים, אתם בוודאי תרצו לתת לילדים שלכם את הטיפול הטוב ביותר. מהסיבה הזאת יהיה עליכם תמיד להיות על המשמר על מנת לבחון את הכאבים השונים ואת הבעיות השונות. כל בעיה רפואית אצל ילדים עלולה להיות שונה בהשוואה לאותה בעיה אצל המבוגרים. בעוד המבוגרים יודעים להתמודד עם בעיות שונות, אצל הילדים הסיפור הוא לא אותו הסיפור. במאמר הבא נרצה לדבר על דרכי ההתמודדות עם פלטפוט בילדים. ד"ר ניב דריאנגל יסביר מהם דרכי הטיפול הכי נכונות והכי טובות. 

שימוש במדרסים לפלטפוס

הכי פשוט מבחינתכם יהיה לרכוש לילדים מדרסים מיוחדים. היתרון של הטיפול הזה הוא שהוא מתאים לכל ילד, ולא מביא איתו אי נוחות. כלומר הילדים ידעו כי באמצעות המדרסים הם יכולים להרגיש בשיפור ניכר. בשונה מאפשרויות אחרות שעלולות להביא איתן מידה מסוים של חוסר נוחות. המדרסים מולבשים על הנעל של הילד, וכתוצאה מכך יהיה ניתן לראות שיפור. עם הזמן הכאב יפחת, והמצב של כף הרגל יחזור לקדמותו. בשיטת הטיפול הזאת ישנו צורך בסבלנות שאמורה להיות חלק בלתי נפרד מההליך.

ביצוע פיזיותרפיה קבועה

אפשרות נוספות להתמודדות עם פלטפוט בילדים היא ביצוע של פיזיותרפיה. ניתן יהיה לבצע כל מיני תרגילים שאמורים לשפר את ההרגשה של הילד. אך לא כל הילדים ירצו להתמיד לבצע את התרגילים הללו. לכן לכם ההורים במקרה הזה יש לא מעט אחריות. ד"ר ניב דריאנגל מספר כי לא מעט ילדים שלא ביצעו את התרגילים החמירו את המצב. כך שאתם תהיו מוכרחים לקחת את האחריות על הכתפיים שלכם על מנת לשפר את המצב. אם הילד לא יבצע את התרגילים בדיוק כמו שצריך, הסיטואציה כולה עלולה לצאת מכלל שליטה.

ניתוח פלפוט בילדים

אף הורה לא ירצה שהילד שלו יעבור ניתוח מסוג כזה או אחר. ניתוח זוהי האפשרות האחרונה גם עבור מבוגרים, אך לעיתים זוהי האפשרות היחידה שעומדת לרשותכם. ביצוע פלפוט בילדים נועד על מנת לפתור את המצב בצורה אפקטיבית. ד"ר ניב דריאנגל הוא רופא מנתח אשר ישמח לבצע את הניתוח ולסייע לילדים. הניתוח מביא איתו תקופת החלמה מסוימת, אך בסופה יהיה ניתן להעלים את הכאב. יש הורים שמעדיפים שהילד שלהם יעבור את הניתוח, אך שלא יצטרך לסבול מכאבים. לכל הורה יש את הבחירות שהוא רואה אותן בתור הבחירות הנכונות. גם אתם יכולים לעשות את הבחירות שהכי נכונות לכם ולילדכם.