פילאטיס ביהוד

השנה, כולנו חטובים

סטודיו "my move" ביהוד  הוא סטודיו לאימוני פילאטיס ושיקום דרך תנועה בהנהלת אלה וינגטרן– פיזיותרפיסטית, רכזת פילאטיס בסמינר הקיבוצים ומרצה בכירה בבית הספר שיאים, להכשרת מאמני פילאטיס. בסטודיו תוכלו למצוא מגוון רחב של אימוני פילאטיס: פילאטיס מזרון, פילאטיס שיקומי ואף סדנאות טרום או אחר לידה. צוות המתחם הינו צוות מקצועי ביותר בעל הכשרה של בית הספר שיאים.  אז למה אתם מחכים? כל מה שרציתם לדעת על פילאטיס במאמר הבא

מה זה פילאטיס?

שיטת אימון פופולארית שנוסדה על ידי ג'וזף פילאטיס בשנות ה20 הכוללת שימוש במכשירים או מזרונים למטרות שונות ונעלות וביניהן, חיטוב ושיקום המעניקים לכם מודעות לגבי גופכם, גמישות, זריזות מרבית ויציבה נכונה, כך שאימוני הפילאטיס מהווים מענה הן עבור הגוף והן עבור הנפש. שיטת אימון זו משמשת גורם השפעה משמעותי בנראות שלכם, בביצוע הגופני שלכם ובהרגשה האישית שלכם.

בחיתוליה של שיטה זו, זכתה השיטה לאהדה ופופולריות רבה מצד ספורטאים מקצועיים. כיום, חדרי הפילאטיס מלאים במפורסמים, דוגמניות ואנשים מן השורה, צעירים ומבוגרים כאחד השואפים להראות טוב, לפעול טוב ולהרגיש טוב.

שיקום באמצעות פילאטיס

אימוני פילאטיס שיקומי מהווים מענה עבור אנשים הסובלים מכאבים ופציעות באזורי גוף שונים ואף מחלות כמו טרשת נפוצה, בריחת סידן ועוד. מטרתו העיקרית של הפילאטיס השיקומי לחנך את הגוף לתנועה נכונה באמצעות תרגילים ומכשירים המחזקים שרירי גוף חלשים, רקמות שיצאו מאיזון ומונעים את הישנותם של פציעות שונות.

בטרם תתחילו תהליך פילאטיס שיקומי תצטרכו לעבור אבחון לגבי מצבכם לצורך החלטה על סוג התרגילים המתאימים לכם.

יתרונות הפילאטיס

לאימוני הפילאטיס יתרונות רבים, למשל:

בנייה של שרירים ארוכים, גמישים וחיזוק שרירים חלשים. אימוני הפילאטיס אינם מנפחים את הגוף כפי שקורה בשיטות אימון אחרות

מצר היקפים באזורים הבולטים לעין, כגון: בטן, אגן, ירכיים, זרועות וישבן

משפר את מערכת הנשימה

מאפשר לגוף לחזור לפעילות מלאה לאחר פציעות וכאבים שונים

תוצאות אימון איכותיות במהלך זמן קצר. כבר בחודש הראשון לתחילת התהליך תחושו שיפור ושינוי משמעותי

מתאימים לשלל גילאים ומצבים גופניים, בשונה מאימונים אחרים. צעירים, מבוגרים ואף נשים בהריון או אחר לידה

ישנם שרירים פנימיים שלא ניתן להגיע אליהם על ידי שיטות אימון אחרות, מלבד פילאטיס

מעבר למקסימום תוצאות גופניות,  אימוני הפילאטיס מספקים גם תוצאות נהדרות מבחינה נפשית כמו הפגת מתחים שונים הקיימים באורח החיים המודרני והעמוס שלנו.

אז…התחילו עוד היום!