מערכת סינון הכל-על-אחת מותנת את המים שלך בכדי להסיר מתכות כבדות, כלור, חומרי הדברה וזיהומים תוך השארת מינרלים שימושיים. ניתן לנקות מים מבקבוקים ומי ברז, אך אם אינך בטוח, יש לסנן מים בבקבוקים כדי להסיר את כל המזהמים האפשריים.
למידע נוסף אודות מטהרי מים ומסנן לתמי 4 פמילי יש לגלוש לאתר bluwater.co.il

בהתאם לסוג המסנן

מטהרי מים יכולים להסיר עד 99% מהזיהומים ממי ברז. ה- ISpre RCC7, מסנן לאוסמוזה הפוכה בת חמישה שלבים הניתן להתקנה מתחת לכיור שלך, יכול להסיר 99.9 אחוזים של מזהמים מזיקים כגון עופרת וכלור מהמיסים העירוניים או מהבאר שלך. מסנני מים יכולים להפחית עד 60 מזהמים או פחות בעזרת מערכת סינון בת חמישה שלבים.

מסנני קרמיקה אינם יעילים להסרת מזהמים כימיים כמו מטהרי פחמימנים, אך ניתן לשלב אותם עם סוגים אחרים של מסננים לטיהור מים. מטהרי מים מסננים זיהומים מהמים ומסירים גם מינרלים מועילים לבריאות, כמו סידן, מגנזיום ונתרן.

מטהרי מים משתמשים באור אולטרה סגול (UV)

כדי לסנן מזהמים ממי ברז. עופרת ומתכות כבדות אחרות אופייניות אך מערכת סינון יכולה להוציא עד 1,000 מזהמים לא אטרקטיביים שונים מהמים. כאשר מערכת מסננת בתנאים אלה, המים דרך המסנן מסירים מתכות כבדות, כלור, חומרי הדברה וזיהומים, ומשאירים אחריהם מינרלים מרגיעים וטעימים.

אם אישרת שמקור המים שלך מכיל רמות מזיקות של ארסן

חנקה, כלור, עופרת או זיהומים אחרים, תזדקק למסנן מים העונה על חששות אלה. ישנן מערכות רבות לסינון מים, אך סוג אחד טוב יותר מהשני בכל הנוגע לסינון זיהומים. אם אתה צריך מסנני מים לטיולים או להפקת מים ממקור כמו נחל או נהר, עליך להיות בטוח במיוחד שמערכת המסננים שאתה קונה מסירה חיידקים ואורגניזמים אחרים מהטבע.

אם יש לך מי באר עם צינורות ישנים או שאתה גר באזור עם מי שתייה לא בטוחים

תזדקק למסנן מים המסיר מזהמים כגון עופרת וחלקיקים ממש כמו חול. מסננים יכולים להסיר זיהומים, אך חשוב לבחור את הסוג המתאים למקור המים שלכם. מים זורמים דרך שלושה מסננים מוקדמים: PP (פחמן משקע) או KDF (גוש פחמן) שאתה מחליף מדי שנה, מסנן אוסמוזה הפוכה שמשתלט על הסרת הכבדות של זיהומים ומסנן פחמן עדין (GEC) שעושה את הליטוש הסופי למשוך מים נקיים לברז שלך.

מטהרי מים ומסננים ביתיים שמחים להציע מגוון רחב של חומרי טיהור ומוצרי מטהר

לרבות מערכות מתקדמות רב-שלביות לשימוש באוסמוזה הפוכה (RO) ומערכות מעקר UV לכל הבית. בריטה מציעה גם מגוון רחב של מערכות סינון קנקנים, כולל ברזים ובקבוקי מים.

מסננים הנמצאים בבתים ובחנויות כוללים מסנני מים לקנקנים

מסננים לברזים ולברזים, מסננים מובנים, מסנני נגד, מסנני כיורים וציוד ניקוי לכל הבית. לא ניתן לסנן מים בבקבוקים ומי מעיינות טבעיים מכיוון שהם מכילים רעלים ומזהמים. מסנני החלפת קנקן PUR, הפחתת עופרת ומסנני פח מהירים בסיסיים קיבלו הסמכות נרחבות ממכון התקנים הלאומי האמריקאי (NSF) ומה- ANSI הבינלאומי (NSF) למסנני קנקנים והוכח כי הם מבטלים מספר גדול יותר וטווח פוטנציאל. מזהמי מים מאשר המתחרים שלהם, כפי שחקרנו.

למרות ששום מערכת סינון לא יעילה במאת האחוזים במניעת זיהומים מהמים

עליך לדעת מה המסנן שלך צריך לעשות לפני שאתה הולך לקניות (ראה שלב 1). חלק מהמסננים איטיים יותר מאחרים כאשר הם מסננים כמויות גדולות של מים. מטהרים מסוגלים להחזיר מינרלים בריאים למים במהלך תהליך הסינון, כך שמי השתייה שלכם יהיו טובים ככל האפשר למשך זמן רב ככל האפשר.

המספר הרב של מסנני המים הפנימיים שלנו ושטח הפנים הגדול שלהם מאפשרים להם לקבל את אחד משיעורי הזרימה המהירים ביותר בעולם

חלקם מתאימים לכף היד שלך, חלקם יכולים לשאת עד 100,000 ליטרים של מים ואחרים נהדרים לקבוצות גדולות הנמצאות בטבע.

מערכות אלו לוקחות מים שנכנסים לבית שלך ממקור אחד ומטפלות בהן להסרת מזהמים מזיקים שונים

עם מטהרי מים, הזנים של ציסטות וחיידקים פרוטוזואליים בהם נתקלים בארצות הברית ובקנדה, כמו גם וירוסים, קטנים בהרבה, כך שתרצה ללכת בדרך זו אם תטייל באזורים פחות מפותחים בעולם. הכדים והמכשירים שלנו מצוידים במדי איכות ZeroWater (r) כדי להבטיח שתיית מים טהורים.

לפני הקנייה, עליך לחשוב על מקור המים שלך ועל הזיהום הסביר שתמצא שם. אל תניח שמסנן אחד מסיר זיהום אחד רק בגלל שהוא מסיר את השני.
למידע נוסף בתחום של מסננים לתמי 4 פמילי ומטהרי מים באפשרותך לבדוק ב- aquatal.co.il

טכנאי המים המוסמכים שלנו יכולים לעזור לך לפתור בעיות מים מורכבות באזורי מגורים ומסחר

אחד משיעורי הזרימה המהירים ביותר בעולם מבטל את הצורך במערכות נקודה לשימוש שלנו לאחסון מים-שהיא אחת הסיבות המובילות למים מזוהמים ברחבי העולם.