השכרת מרפאות

מטפל? מחפש מרפאה להשכרה?

שים לב!

בהתחשב בעובדה שתחום ההשכרה משתייך לתחום העסקי הרחוק מתחום הטיפול ריכזנו במיוחד עבורך כמה עצות חשובות העשויות לסייע לך בבואך לחפש מרפאה להשכרה.

בחן את מצב השוק העכשווי בהתאם לצרכים שלך

לאור מגפת הקורונה עסקים רבים נקלעו לקשיים כלכליים ומצאו את עצמם סוגרים את שעריהם בשנה האחרונה. עקב כך, הסיכוי שלכם למצוא מרפאה במחיר ההולם לכיסכם גובר. 

האפשרות הראשונה, המהירה והזמינה היא אתרי נדל"ן. ברחבי האינטרנט ישנם אתרי נדל"ן רבים בהם תוכלו לחפש מרפאה בהתאם לפרמטרים הדרושים לכם כגון: מיקום, גודל המרפאה, טווח המחירים ועוד.

אופציה נוספת העומדת בפניכם היא פנייה למתווכים וסוכנים הבקיאים במצב השוק העכשווי ויכולים לספק לכם מידע אודות מחירי השוק ולסייע בידיכם במציאת מרפאה ההולמת את דרישותיכם ויכולותיכם. 

ברר מה כוללת השכירות

השכרה של מרפאה מלווה בהוצאות רבות שחשוב לתת עליהן את הדעת בטרם חתימת החוזה. ההוצאות הרווחות הן: חשמל, ארנונה, מים, מיסים, שירותי משרד- פקס, אינטרנט וכו'. ההוצאה העיקרית על גבו של כל שוכר היא הארנונה, הנקבעת בהתאם למחירים אותם קובעת הרשות העירונית, אזור המרפאה ואף גודלה. 

חשבו, מהו גודל המרפאה הנצרך לכם ובדקו האם הנכם זכאים להטבות מס.

מיקום המרפאה

למיקום המרפאה חשיבות מכרעת. מרפאה המצויה בעיר מרכזית, אמידה ובעלת רמת חיים גבוהה יכולה להרשות לעצמה לגבות סכומים נאים ממטופליה. השכרת מרפאות בתל אביב למשל, רוב התושבים אמידים ובעלי רמת חיים גבוהה ולכן הסיכוי של תושב תל אביב לפנות לטיפול בתחומים השונים גבוה יותר לעומת הסיכוי של תושב בעיר בעלת רמת חיים נמוכה יותר. 

יתר על כן, רמת החיים בעיר משמשת כמקור השפעה על רמת עיצוב המרפאה ואיכות השירות הניתן בה. כך שמרבית המרפאות בתל אביב למשל כוללות עיצוב יוקרתי ורמת שירות נאותה הכוללת יחס חם ואישי לכל מטופל, מה שתורם לשמן הטוב ולהרחבת מעגל המטופלים, כך שהשכרת מרפאה בתל אביב מביאה עימה יתרונות רבים.

מצב המרפאה-חשוב לא פחות!

ישנן מרפאות להשכרה הכוללות ציוד וישנן כאלו שהמטפל נדרש להביא את הציוד בעצמו. במידה והמרפאה מכילה ציוד, ערכו בדיקה, האם הציוד תקין ויכול לשרת את הצרכים שלכם? 

אך אם הנכם נדרשים להביא את הציוד בעצמכם בדקו כיצד תוכלו לאחסן את הציוד באופן שישרת את המטרות שלכם. 

מרפאה ראויה תוכל לספק למטפל ומטופל הרגשה נעימה, רצויה ומזמינה. לפיכך חשוב לדאוג לדברים כמו: פינת המתנה מרווחת המתאימה לגילאים שונים, תאורה ראויה, מיזוג, ניקיון, פינת שתייה, שירותים ועיצוב המשרת את מטרת הטיפול.