רשות ניירות ערך הרחיבה את חקירת חוקיות המסחר בביטקוין בגרמניה. חברת ההשקעות הלונדונית Dimensional Fund Advisors מתכננת להשיק מדד ביטקוין בשם Bitcoin Exchange Traded Crypto (BTCE). חילופי המטבעות מטופלים בתמיכת הבנק המרכזי האירופי (ECB) ובנק הפדרל ריזרב האמריקני בניו יורק.

הפלטפורמה מיועדת לסוחרים אלגוריתמים ומשקיעים מוסדיים

אך ניתן לסחור גם באמצעות IRA. EToro מציעה פלטפורמת מטבעות קריפטוגרפיה מתקדמת בשם etorox, אשר זמינה למסחר הן ב- fiat והן ב- crypto. החיפוש מופעל אחר זוגות קריפטוגרפיים שמתיימרים להיות מוחלפים מפיאט לפיאט או מקריפטו לקריפטו. אתה יכול לקנות ולמכור קריפטו על ידי מתן אשראי לארנק שלך ולזוגות המסחר שלך המכילים את מטבע הפיקדון שאתה בוחר.

לדוגמא, אפשרויות ה- IQ מציעות מסחר קריפטו מסורתי כגון CFDs במט"ח, אך גם מכפילים למטבעות קריפטוגרפיים ומציעות אפשרויות מסחר הן לפיאט והן לקריפטו.

TradeStation מציעה מסחר בקריפטו

כולל ביטקוין, ואילו eToro מציעה גם פלטפורמת מסחר חברתית ייחודית המאפשרת למשתמשים לסנכרן את תנועות הסוחרים הפופולריים. בסך הכל, זו פלטפורמה נהדרת למסחר בביטקוין, את'ריום, ליטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים. דוגמה טובה היא שהפלטפורמה מאפשרת לך להחליף ביטקוין באת'ריום ואת אותו ביטקוין ניתן לסחור בדולרים. e Toro מאפשר למשקיעים לקנות ולמכור ביטקוין ונכסי בסיס, ואף להעתיק את העסקאות של משקיעים אחרים.

אטורו

היא אחת מפלטפורמות המסחר הקריפטו הפופולריות בעולם והיא נתמכת על ידי למעלה מ -140 מדינות שונות. אז וויאג'ר צריך להיות מחובר לבורסת מטבעות מאובטחת, וזו פלטפורמה מצוינת לסחר במטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין, את'ריום, ליטקוין, ביטקוין מזומן ושאר מטבעות קריפטוגרפיים.

בעת השקעה במטבעות קריפטוגרפיים

עליכם למצוא בורסת מטבעות מאובטחת בה תוכלו לקנות ולמכור. יש לקשר מטבעות קריפטוגרפיים חזקים לבורסה הנזילה והידועה ביותר, כך שסוחרי מטבעות קריפטוגרפיים יוכלו ליישם בהצלחה את אסטרטגיות הארביטראז 'שלהם. אם אתה קונה ביטקוין ברוב הבורסות, האם יש לך אפשרות להעביר את המטבעות שלך לארנק הביטקוין שלך?

אם אתה רוצה לקנות ולמכור BTC

ETH, XRP, LTC או BCH, זו אחת האפשרויות הטובות ביותר אם אתה באיחוד האירופי. באמצעות מתווך או בורסה, תוכל לשים את ידך על ביטקוין, את'ריום ומגוון מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. ניתן גם לסחור ב- CFD של מטבעות קריפטוגרפיים על ידי מימון חשבון המסחר ב- CFD באמצעות אפשרויות ההפקדה המופיעות באתר האינטרנט או בפלטפורמה של הספק.

נחשב באופן נרחב לאחת הבורסות המהימנות ביותר

Coinbase קל לשימוש, מה שעזר להפוך אותו לפלטפורמת המסחר מספר אחת עבור Bitcoin, Ethereum ושאר מטבעות קריפטוגרפיים. ביסודה, Coinbase עוסק בקנייה ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים במהירות במחיר הקבוע שלהם. מסחר במטבעות קריפטוגרפיים ב- Bittrex הוא גם בחירה הגיונית אם אתם מחפשים אלטרנטיבה בטוחה לאופציות המסוכנות יותר בבורסות אחרות.

אמנם יש פרמיה למשתמשים

אך פלטפורמת המסחר מציעה גם אפשרות לקנות ולסחור בהצפנה מבלי לשלם עמלות בבורסה המקומית. משתמשים יכולים לקנות ולמכור ביטקוין, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים ללא דמי מסחר או עמלות. למרות שזה אולי נראה קצת מעצבן לשלם דמי מנוי למסחר בקריפטו, זה מחיר קטן מאוד עבור קנייה, סחר ומכירה של קריפטו ללא עמלות ועמלות. זה מגביר את התחרות על מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, שמקצצים את דמי החליפין שלהם. – מכיוון שקווי המתאר של פלטפורמות המסחר במטבעות קריפטוגרפיים הופכים יותר ויותר בולטים, זה יכול להיות שימושי עבור הנציבות לאמץ מערכת כללים כדי לאפשר לחילופי מטבעות רישום להירשם ב- ATS כחלק ממערכות מסחר חלופיות.

בורסת מטבעות קריפטוגרפיים

היא פלטפורמה בה אנשים יכולים להחליף מטבעות קריפטוגרפיים למטבעות קריפטוגרפיים אחרים או מטבעות פיאט. הדרך הטובה ביותר לתאר זאת היא: קנייה ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים דיגיטליים זהה בעצם לשימוש במטבע קריפטוגרפי (כמו ביטקוין) להחלפתם במטבע אחר, כגון Ethereum, וזה עובד כך: אם אתה קונה ביטקוין או מטבע אחר. אתה צריך להעביר אותו לבורסת מטבעות קריפטוגרפיים כדי לסחור בו עם מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. לדוגמא, נניח שהאקר מתפשר על בורסה מרכזית הנסחרת בביטקוין, מטבע קריפטוגרפי – אלטקוין.

בורסה מרכזית מאפשרת לסוחרים לבצע ולעבד הזמנות רכישה ומכירה על ידי העברת פיאט למטבעות קריפטוגרפיים ומאפשרת מטבעות קריפטוגרפיים לעסקאות מטבעות קריפטוגרפיים

אחת הדרכים הטובות ביותר לרכוש ביטקוין בחינם (ללא דמי מסחר) היא להשתמש בפלטפורמת קריפטוגרפיה המציעה פלטפורמת מסחר מרכזית כמו Coinbase, Bitfinex או Bitstamp. בפשטות, לרוב המטבעות הקריפטוגרפיים אין שום דבר משותף עם חילופי חילופי רכב ב- NYSE או NASDAQ. הסיבה העיקרית היא ש- Coinbase הוא ככל הנראה המקום הכי קל לרכוש ביטקוין, את'ריום וליטקוין. כל חילופי המטבעות הקריפטוגרפיים (כולל Coinbase) מתמקדים בהצעת המטבעות המובילים כמו Bitcoin ו- Ethereum, כמו גם מטבעות קריפטוגרפיים אחרים.
למידע מורחב אודות חדשות ביג שוט ואיפה יש זירות מסחר בקריפטו כדאי לגלוש לאתר bigshotnews.net